Wonder Woman (2017) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Wonder Woman (2017)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Wonder Woman (2017)

9421
Viti: 2017 Cilësia: Full HD IMDb: 7.8

Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon rreth konfliktit të botës së jashtme, ajo largohet nga vendi i saj për të luftuar një luftë që do t'i japë fund të gjitha luftërave, duke zbuluar kështu fuqitë e saj të plota dhe fatin e vërtetë.