Wonder (2017) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Wonder (2017)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Wonder (2017)

4059
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 8.1

Bazuar në bestsellerin e 'New York Times', 'WONDER' tregon historinë tepër frymëzuese dhe të ngrohtë të Ougust Pullman. Një djalë me dallime në fytyrë që hyn në klasën e pestë, duke marrë pjesë në një shkollë fillore të zakonshme për herë të parë.