On Wings of Eagles (2016)

Loading...

On Wings of Eagles (2016)

3357
Viti: 2016 Cilësia: HD IMDb: 6.1

Erik Lidëll, medalisti i parë i artë i Kinës dhe një nga atletët më të mëdhenj skocezë, kthehet në Kinën e përçarë nga lufta...