Vicky Cristina Barcelona (2008) +18 – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Vicky Cristina Barcelona (2008) +18
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Vicky Cristina Barcelona (2008) +18

1929
Viti: 2008 Cilësia: HD IMDb: 7.1

Viki dhe Kristina janë dy shoqe të ngushta shumë të ndryshme nga njëra-tjetra. Pasi vendosin të shkojnë në Barcelonë për pushimet verore, plot surpriza i presin andej, ku të dyja përjetojnë ndjenja të reja që i tundojnë të largohen nga realiteti.