Unsane (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Unsane (2018)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Unsane (2018)

1582
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 6.6

Sojer Valentini zhvendoset nga Bostoni në Pensilvani për t’i shpëtuar një maniaku që ka dy vjet që e përndjek. Ndërsa konsultohet me një terapist, Valentinin e shtrojnë pa dëshirë në një spital të çmendurish, ku ajo do të përballet sërish me maniakun dhe do të bëjë gjithçka për t’i shpëtuar atij...