Tomb Raider (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Tomb Raider (2018)

Loading...

Tomb Raider (2018)

3777
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 6.8

Lara Kroft, vajza guximtare dhe e pavarur e një aventurieri të zhdukur, duhet ta shtyjë veten përtej limiteve të saj kur gjendet në ishullin ku u zhduk babai i saj.