Thor: Ragnarok (2017) – Filma24.TV | Filma me Titra Shqip HD
Thor: Ragnarok (2017)

Loading...

Thor: Ragnarok (2017)

5829
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 8.1

I burgosur, i fuqishmi Thor e gjen veten në një duel vdekjeprurës gladiatorial përballë Hulkut, ish-aleatit të tij. Thor duhet të luftojë për mbijetesë dhe të sfidojë kohën, për të parandaluar që e plotfuqishmja Hela të shkatërrojë shtëpinë e tij dhe qytetërimin Asgardian.