The Week Of (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
The Week Of (2018)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

The Week Of (2018)

2073
116 min
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 5.1

Dy baballarë me personalitete të kundërta bashkohen për të festuar martesën e fëmijëve të tyre. Ata janë të detyruar të kalojnë së bashku javën më të gjatë të jetës së tyre, dhe dita e madhe nuk mund të vijë shpejt mjaftueshëm.