The Tortured (2010) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
The Tortured (2010)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

The Tortured (2010)

1470
Viti: 2010 Cilësia: HD IMDb: 5.5

Jeta e një çifti të klasës së mesme shkatërrohet kur fëmija i tyre i vetëm rrëmbehet dhe vritet. Të fiksuar pas hakmarrjes, çifti shfrytëzon një mundësi për të rrëmbyer vrasësin.