The Stray (2017) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
The Stray (2017)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

The Stray (2017)

2415
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 5.2

Një baba i ri merr djalin e tij nëntëvjeçar, qenin e familjes dhe dy shokë të djalit të tij për kamping në malet e Kolorados, por që të pestë goditen nga rrufeja.