The Soloist (2009) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
The Soloist (2009)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

The Soloist (2009)

1229
Viti: 2009 Cilësia: HD IMDb: 6.7

Një gazetar i Los Anxhelos ndërsa kërkon një artikull të ri për gazetën, ai zbulon një gjeni muzikant të pastrehë të trajnuar nga Juilliard dhe përpiqet të përmirësojë situatën e tij.