The Scythian (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
The Scythian (2018)

Loading...

The Scythian (2018)

201
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 6.3

Pak nga pasardhësit e tyre janë bërë vrasës të pamëshirshëm mercenar, "Ujqërit e Aresit". Ljutobor, është një ushtar me një detyrë të vështirë në dorë. Ai përfshihet në konflikte të brendshme dhe fillon një udhëtim të rrezikshëm për të shpëtuar familjen e tij.