The Nun (2018)
PRISNI 5 SEKONDA 

Shkarko APK Filma24

The Nun (2018)

731
Viti: 2018 Cilësia: Kamer IMDb: 5.8

Një prift me një të kaluar të përhumbur dhe një rishtare në prag të zotimeve të saj të fundit, dërgohen nga Vatikani për të hetuar vdekjen e një murgeshë të re në Rumani dhe për t'u përballur me një forcë të keqe në formën e një murgeshe djallëzore.Loading...