The Cloverfield Paradox (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
The Cloverfield Paradox (2018)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

The Cloverfield Paradox (2018)

3421
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 5.9

Në orbitën e një planeti në prag lufte, shkencëtarët testojnë një pajisje për të zgjidhur krizën e energjisë dhe përfundojnë ballë për ballë me një realitet të errët.