Sun Dogs (2017)

Loading...

Sun Dogs (2017)

1641
94 min
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 6.5

Një djalosh, i vendosur të bëhet një hero lufte, përfundon në një aventurë të gabuar me familjen dhe miken e tij Telli, i cila e drejton në realizimin më të pamundur të ëndrrës së tij.