Stronger (2017)

Loading...

Stronger (2017)

4029
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 7.3

Stronger është një film frymëzues me jetën e vërtetë të Xhef Boumën, një njeri i zakonshëm që preku zemrat e banorëve të qytetit të tij dhe u bë simbol botëror i shpresës pasi i mbijetoi shpërthimeve në maratonën e Bostonit në 2013.