Sezoni 1 – Episodi 9 

Shkarko APK Filma24

Përshkrimi

Owen dhe Annie takohen përsëri në një sallë gjyqi, njëri si spiun Islandez ndërsa tjetra si operatie e CIA-s që është e urdhëruar ta ndihmojë atë.

Loading...