Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) 

Shkarko APK Filma24

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

248

Përshkrimi

Pasi subjektet shkarkohen, James dhe Azumi përballen me shefin e Neberdine. Oueni dhe Annie largohen dhe nisen në një udhëtim ribashkimi.

Loading...