Sarrainodu (2016) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Sarrainodu (2016)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Sarrainodu (2016)

1890
Viti: 2016 Cilësia: HD IMDb: 6.3

Gana, një ish-ushtarak, lufton kundër njerëzve të korruptuar dhe të pasur, që i shpëtojnë dënimit të ligjit. Ai është shpresa e vetme e njerëzve kundër kriminelit të mbështetur nga babai i tij kryeministër, që vret brutalisht të gjithë ata që i zënë rrugën marrëveshjeve të tij të pista.