Revenge (2017) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Revenge (2017)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Revenge (2017)

2634
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 6.4

Xheniferi përndiqet nga tre meshkuj, Riçardi, i dashuri i saj i martuar dhe dy shokët e tij, të tre gjuetarë. A do të arrijë ajo të mbijetojë?