Remember Sunday (2013) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Remember Sunday (2013)

Loading...

Remember Sunday (2013)

202
Viti: 2013 Cilësia: HD IMDb: 7.0

Një kameriere e vetmuar takohet me një djalë të bukur dhe të çuditshëm në dyqanin e bizhuterive, i cili ka një aneurizëm të trurit dhe ka humbje të kujtesës afatshkurtër.