Rampage (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Rampage (2018)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Rampage (2018)

3586
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 6.5

Kur tre kafshë të ndryshme infektohen me një patogjen të rrezikshëm, një primatolog dhe një gjenetist bashkohen që t'i ndalojnë të shkatërrojnë qytetin e Çikagos.