Phantom Thread (2017) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Phantom Thread (2017)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Phantom Thread (2017)

3364
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 7.8

Londër, 1950. Rejnolds Udkok është një rrobaqepës i njohur, jeta e bezdisshme e të cilit ndërpritet nga Alma, një grua e re, me vullnet të fortë, e cila bëhet frymëzimi dhe e dashura e tij.