Pacific Rim: Uprising (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Pacific Rim: Uprising (2018)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Pacific Rim: Uprising (2018)

2554
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 5.8

Xheik Pentekost, djali i Staker Pentekost bashkohet me Mako Morin për të drejtuar një brez të ri pilotësh Jegerash, duke u munduar të shpëtojnë edhe një herë botën nga Kaixhutë dhe armiqtë e tjerë.