Maze Runner: The Death Cure (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Maze Runner: The Death Cure (2018)

4379
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 6.7

Në finalen epike të “Vrapuesi i Labirintit”, Tomasi drejton grupin e tij të Lirishtasve në misionin final dhe më të rrezikshëm. Për të shpëtuar shokët, ata duhet të depërtojnë në legjendarin "Qyteti i Fundit", një labirint i kontrolluar nga WCKD që mund të rezultojë më vdekjeprurësi nga të gjithë labirintet. Kush del gjallë do të marrë përgjigjet për pyetjet e Lirishtasve që kur u futën në labirint.