Love, Simon (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Love, Simon (2018)

Loading...

Love, Simon (2018)

177
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 7.8

Simon Spajër fsheh një sekret të madh nga familja, miqtë dhe shokët e klasës. Kur sekreti i tij del në shesh, Simoni duhet të përballet me të gjithë dhe të pranojë identitetin e tij.