Last Flag Flying (2017)

Loading...

Last Flag Flying (2017)

3206
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 7.1

Tridhjete vite pasi kane sherbyer se bashku ne Vietnam, Leri Sheperd(Dok) bashkohet me miqte e tij te vjeter nga marina, Sal Nealon dhe Reverand Richard Mueller per te varrosur djalin e tij, nje marins i ri qe u vra ne luften ne Irak.