The Last Boy Scout (1991)

Loading...

The Last Boy Scout (1991)

2904
Viti: 1991 Cilësia: HD IMDb: 6.9

Një detektiv cinik i papunë bashkohet me një ish-mbrojtës të papunë për të zbardhur një çështje vrasjeje që përfshin një ekip futbolli dhe një politikan.