Lady Bird (2017) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Lady Bird (2017)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Lady Bird (2017)

3979
94 min
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 7.8

Viti i fundit i gjimnazit një 17 vjeçare që jeton në Sakramento, Kalifornisë fillim të viteve 2000. Problemet me familjen, miqtë, shkollën dhe përpjekjet për të njohur veten dhe vendin që i takon.