Justice League (2017)

Loading...

Justice League (2017)

5304
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 6.9

"I nxitur nga besimi i tij i rifituar te njerëzimi dhe i frymëzuar nga akti vetëmohues i Supermenit, Brus Uejn kërkon ndihmën e aleates së tij të re, Dajana Prins, për t'u përballur me një armik edhe më të rrezikshëm."