Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

Loading...

Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

2763
Viti: Cilësia: HDRip IMDb: 6.5

Kur vullkani i fjetur i ishullit fillon të riaktivizohet, Owen dhe Claire zhvillojnë një fushatë për shpëtimin e dinosaurve të mbetur nga kjo ngjarje që do të çojë në zhdukjen e tyre.