Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Loading...

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

4682
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 7.2

Katër adoleshentë thithen në një videolojë magjike dhe e vetmja mënyrë që ata mund të shpëtojnë është të punojnë së bashku për të përfunduar lojën.