Johnny English Strikes Again (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Johnny English Strikes Again (2018)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Johnny English Strikes Again (2018)

2849
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb:

Pasi një sulm kibernetik zbulon identitetin e tërë agjentëve të fshehtë në Britani, Xhoni English detyrohet të largohet nga pensioni dhe të gjej kriminelin përgjegjës. Vini re: Data e lëshimit të filmit Johnny English Strikes Again është caktuar për në 10 Tetor 2018!