Insidious: Chapter 2 (2013) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Insidious: Chapter 2 (2013)

Loading...

Insidious: Chapter 2 (2013)

1529
Viti: 2013 Cilësia: HD IMDb: 6.6

Familja Lambert ribashkohet dhe është e lumtur pasi Xhoshi shkoi në botën e përtejme për të marrë mbrapa djalin e tij Daltonin. Megjithatë, ngjarjet e mbinatyrshme vazhdojnë të ndodhin, të cilat sa vjen dhe bëhen më të tmerrshme. Kur familja fillon të vërë re sjellje të çuditshme nga babai, fillojnë të vrasin mendjen; a është vërtetë Xhoshi që u kthye mbrapa? Diçka e kishte ndjekur nga bota e përtejme...