Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Loading...

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

305
Viti: 2018 Cilësia: HD Kamer IMDb: 6.4

Konti Drakula dhe kompania e tij marrin pjesë në një lundrim në det për përbindëshat që e dashurojnë detin. Por ata nuk e dinë që barka e tyre komandohet nga familja Van Helsing që përbuz përbindëshat. Si do ta shpëtojë familjen konti?