Home Again (2012) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Home Again (2012)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Home Again (2012)

1296
104 min
Viti: 2012 Cilësia: HD IMDb: 6.7

Disa të rinj xhamajkanë dëbohen nga vendet ku kanë emigruar dhe jetët e tyre të vështira ndërthuren në vendin e lindjes.