Hichki (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Hichki (2018)

Loading...

Hichki (2018)

1580
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 7.6

Një film i kinematografisë së re indiane, prodhim i denjë për Hollivud. Pas shumë intervistave dhe refuzimeve, një grua që vuan nga sindroma e turetit, punësohet si mësuese në një shkollë elitare. Pasi ka luftuar me vështirësitë personale, ajo do të bëjë të pamundurën për t’i bërë studentët e saj rebelë, të kuptojnë potencialin e tyre të plotë.