Green Zone (2010) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Green Zone (2010)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Green Zone (2010)

1790
Viti: 2010 Cilësia: HD IMDb: 6.8

Një miliarder me mendje të shkëlqyer, i quajtur Karl Durant, po eksperimenton me peshkaqenët, të cilët së shpejti rebelohen dhe shkaktojnë tmerr midis një grupi shkencëtarësh.