Gotti (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Gotti (2018)

Loading...

Gotti (2018)

2717
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 6.3

Kjo është historia e shefit më madh të krimit të organizuar në Nju Jork, Xhon Goti dhe djalit të tij, si pasardhës i denjë.