Girls Trip (2017)

Loading...

Girls Trip (2017)

5580
122 min
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 6.6

Katër shoqe prej një jete takohen pas pesë vitesh në një festival vjetor në Nju Orlins. Të papriturat, rikthimet, shakatë, pijet, romancat dhe çmenduritë nuk kanë të sosur.