Ghost in the Shell (2017) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Ghost in the Shell (2017)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Ghost in the Shell (2017)

7907
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 6.6

Në një të ardhme ku ndarja mes robotëve dhe njerëzve është shumë e zbehtë, Majorja është një ushtare e përmirësuar kibernetikisht për të luftuar kriminelët më të rrezikshëm në botë.