A Futile and Stupid Gesture (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
A Futile and Stupid Gesture (2018)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

A Futile and Stupid Gesture (2018)

3663
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 6.9

Në vitet '70 dhe '80, suksesi dhe influenca e 'Llamba Kombëtare' krijon një perandori të re mediatike të mbikëqyrur në mënyrë brilante dhe të trazuar nga Dag Kenei.