Fukrey Returns (2017) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Fukrey Returns (2017)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Fukrey Returns (2017)

1930
141 min
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 6.6

Ata janë në udhëkryq midis të shkuarës dhe të ardhmes. Boli është kthyer dhe është gati për një tjetër aventurë. Mirëpo edhe një qytet si Dehli nuk ka mjaftueshëm hapësirë për të menduar një plan të mirëfilltë arratisjeje. Ata nuk e dinë se dikush qëndron mbi ta. Ç'do të ndodhë? Do t'i luajnë mirë letrat e tyre? Kush do të qeshë i fundit në këtë përndjekje si macja me miun?