Fukrey (2013) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Fukrey (2013)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Fukrey (2013)

1866
Viti: 2013 Cilësia: HD IMDb: 6.9

Rruga e katër shokëve për të plotësuar ëndrrën e tyre. Ata përplasen me shumë vështirësi dhe personazhe të ndryshme, nga një hajdut e deri tek një kriminele. Mes prapësive dhe këngëve miqtë kalojnë sfidat.