Dunkirk (2017)

Loading...

Dunkirk (2017)

5679
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 8.3

Filmi tregon historinë e ushtarëve britanikë, francezë dhe holandezë të bllokuar në brigjet e Dankrikut nga gjermanët..