Delibal (2015) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Delibal (2015)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Delibal (2015)

17937
Viti: 2015 Cilësia: HD IMDb: 6.8

Delibal "Mjalt helmues" një romance mes dy të dashuruarve a do të lulëzoj e ardhmja në baze të dashurisë apo karrierës, si do gjejnë veten që të vendosin se si duhet të jetojnë? Ndiqni filmin për më shumë dhe përjetoni emocionet që përcillen përmes tij.