Deep Blue Sea 2 (2018)

Loading...

Deep Blue Sea 2 (2018)

2330
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb:

Një miliarder me mendje të shkëlqyer, i quajtur Karl Durant, po eksperimenton me peshkaqenët, të cilët së shpejti rebelohen dhe shkaktojnë tmerr midis një grupi shkencëtarësh.