Bumblebee (2018)

Bumblebee (2018)

4363
Viti: Cilësia: HD IMDb:

Gjate vitit 1987 kur Bumblebee është në arrati gjen strehë në një garazh në një qytet të vogël të plazhit të Kalifornisë. Aty njihet me një 18 vjeçare dhe të dy nisin një aventurë të mundimshme! Filmi në kinema do shfaqet me 21 Dhjetor 2018Loading...