Boar (2017)
PRISNI 5 SEKONDA 

Shkarko APK Filma24

Boar (2017)

279
96 min
Viti: 2017 Cilësia: HD IMDb: 5.2

Një familje e re në një prej zonave rurale te Australisë sulmohet nga një bishë e etur për gjak dhe shkatërrim.Loading...