Blood Out (2011) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Blood Out (2011)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Blood Out (2011)

2928
Viti: 2011 Cilësia: HD IMDb: 4.6

Kur detektivet e qytetit te madh refuzojnë të investigojnë me te tej vrasjen qe kishte lidhje me bandat te vëllait te tij, Sherifi i qytetit të vogël Majkell Spenser heq dore nga dinstiktivi dhe shkon ne fshehtësi për të gjetur vrasësin dhe të hakmerret për vdekjen e vëllait.